Jak wybielić zęby

Wpis

sobota, 13 września 2014

Wybielanie zębów wcale nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać.

Wybielanie zębów wcale nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Faktem jest, że na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów: past, pasków, żeli i innych preparatów o składach wybielających, ale nie zawsze jest to wybielanie skuteczne. Inną kwestią jest to, że w przypadku najskuteczniejszych nawet preparatów wybielających efekt poprawy koloru zębów uzyskujemy dopiero po jakimś czasie, a przecież często pragniemy efektów natychmiastowych. W przypadku wybielanie zębów jest to jak najbardziej realne, ale pod jednym warunkiem. Należy skorzystać z pomocy lekarza, który na dodatek dysponuje specjalną lampą – akceleratorem wybielania. Takie metody dostępne są w wielu gabinetach stomatologicznych, patrz: jak wybielić zęby. Ile Trwa Zabieg? Przeważnie do kilkudziesięciu minut. Specjalista zabezpiecza wnętrze naszej jamy ustnej i tkanki miękkie bardzo podatne na oddziaływanie substancji wybielającej, nakłada na zęby żel, włącza lampę i po mniej więcej półtorej godzinie jesteśmy już po operacji. Wasze zęby lśnią bielą Hollywood lub nieskazitelnej nowości – jak kto woli. Jakich Substancji Używa Się Do Wybielania zębów? Są to różne żele z nadtlenkiem wodoru. W wybielaniu stomatologicznym przy pomocy lampy wykorzystuje się środki o zawartości 35% nadtlenku. Poza gabinetem stomatologicznym stosowanie takich substancji jest niedopuszczalne, z uwagi na to, że nadtlenek jest substancją silnie oddziałującą (żrącą) na tkanki miękkie, bez zabezpieczeń i posiłkowania się profesjonalnymi urządzeniami typu koferdam, ssak czy refraktor warg mogłoby dojść do poparzeń. Po Co W Tym Wszystkim Lampa? Lama aktywizuje działanie żelu, dzięki czemu do minimum zmniejszany jest czas zabiegu, a i efekty wybielania są widoczniej lepsze. Dla porównania: przy stosowaniu najlepszych środków wybielających możemy rozjaśnić kolor zębów o jeden do dwóch tonów, w przypadku systemu wybielania lampą możliwe jest rozjaśnienie nawet o 14 tonów.
We wspomnianym już gabinecie stosowany jest włoski system, które emituje światło o długości fali 505nm. Jak wybielić zęby Lampą Vs Inne Metody Wybielania Każda metoda wybielania zębów ma swoich zwolenników i wrogów. Wybór metody to kwestia pod rozwagę, decyzja należy tylko i wyłącznie do nas. W rzeczywistości operacje nie różnią się aż tak bardzo, ale wybielanie zębów lampą ma jedną ogromną zaletę – możliwe jest w czasie jednego zabiegu, który trwa zaledwie nieco ponad godzinę.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
7wybielaniezebow
Czas publikacji:
sobota, 13 września 2014 23:46

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • masmuti napisał(a) komentarz datowany na 2016/10/07 10:35:11:

    Ja słyszałem, że wybielajac, można przesadzić i przebarwić zęby na odcień niebieski. Dlatego wybielam się pod stała opieką lekarzy z krzescy-stomatologia.pl/.

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa